אם יש דבר שאני מצטערת עליו שאין בארץ זה את התערובות האלה, לכן בכל הזדמנות שמישהו ממכריי טס לארה”ב, אני ישר מזמינה. דגמתי לפחות 10 סוגי תערובות ובחרתי את 4 האהובות עליי. איפה ניתן להשיג? איך מכינים? כל התשובות פה.

 

לפני שלבתי התגלה צליאק, בחיים לא חשבתי להשתמש בתערובות כאלו כי הקמח הלבן הפשוט היה מעולה לכל עוגה או מאפה. לאחר הצליאק, הנושא הפך לטריקי. הקמחים נטולי הגלוטן לא ממש הביאו לתוצאה רצויה, המתכון הכי טוב שהביא לעוגה נפלאה לדעתי הוא המתכון של הילה הוכמן, אך שם נדרשים מספר קמחים. במטרה לשלב קמחים בריאים יותר, לא תמיד יש לי זמן לערבב כמה סוגי קמחים ופשוט בא לי להוסיף ביצים לתערובת מוכנה וזהו. מזכירה גם שבבית ספר יש ריבוי ימי הולדת וחגיגות ולפחות פעם בשבוע אני נדרשת לספק לבתי עוגת שוקולד ללא גלוטן. להקפיא חתיכות עוגה עם גנאש וסוכריות מלמעלה אני פחות אוהבת. התערובות האלה מאפשרות לי להכין כמות קטנה ומהר. נכון שיש כמה סוגי תערובות כאלה גם בארץ, אך תמיד אני מוסיפה להן עוד “טעם”.

איפה מזמינים? אמאזון, טארגט, וול מארט. אוסיף קישורים למי שירצה להזמין לכתובת אמריקאית או לבוא לטארגט או וול מארט לאיסוף עצמי (וואי, זה כל כך נוח!). לצערי המשלוח כרוך בתשלום לארץ.

עוגת וניל עם סוכריות צבעוניות של פילסברי

עוגת פילסברי ללא גלוטן
עוגת פילסברי ללא גלוטן

לא נותר לי דבר לכתוב מעבר לזה שהיא נפלאה וטעימה. אני חציתי אותה ומילאתי בקרם קצפת וניל וקישטתי מעל. זהו, כל העבודה היא הקישוט. עם זאת, מרגישים בטעם יותר את קמח האורז. לנו זה לא הפריע. את העוגה ניתן להזמין באמזון (חבילה של 2), טארגט ווול מארט.

עוגת שוקולד של King Arthur

עוגת שוקולד ללא גלוטן קינג ארתור
עוגת שוקולד של קינג ארתור

תקשיבו, זו עוגת השוקולד האולטימטיבית, אפילו אני ובעלי זללנו ביחד חצי תבנית. היא יוצאת גבוהה ולחה, כמו שעוגת שוקולד צריכה להיות. מוסיפים לתערובת ביצים, מים ושמן ולאחר ההכנה רק מקשטים.

את התערובת ניתן להזמין באמזון (חבילה של 3) ובטארגט.

עוגיות שוקוצ’יפס של בטי קרוקר

עוגיות בטי קרוקר
עוגיות שוקוצ’יפס של בטי קרוקר

וואו, איזה טעם! הגשתי לאורחים לא צליאקים שהשתגעו מהן, במובן החיובי. כמו עוגיות גלוטניות, כל כך נימוחות בפנים.

קיים באמזון.

תערובת לפיינקייק של בטי קרוקר

פנקייק בטי קרוקר
תערובת פנקייק בטי קרוקר
פנקייק בטי קרוקר
הפנקייק של בטי קרוקר

פנקייק אצלנו זה משהו שאוכלים על בסיס שבועי ואף פנקייק ללא גלוטן שהכנתי אינו טעים כמו זה. אני עושה אותם קטנים, כך שלא ישארו שאריות אחרי הילדים (רמז: גם אני אוהבת אותם מאוד).

ניתן להזמין ב: אמזון (חבילה של 3) ובטארגט.

 

אילו עוד תערובות אפיה ללא גלוטן אתם טעמתם ואהבתם? תשתפו אותי!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט